KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16273227
nr 1627 3227
Luton, utfodring, duk på pannå, 1800-tal, 41x32 cm, yttermått inklusive ram: 60x52 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 juni 2024
kl 20:03:56
100 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)